Ekibimiz


Biz Çok Sesli Bir Ekibiz

SesOlsun Projesi’nde; müzik, psikoloji, yapay zeka teknolojisi, edebiyat, nörobilim gibi birçok farklı alanda uzmanlaşmış isimler bir arada senkronize olarak çalışır.

Ekimizdeki her uzman kendi alanındaki yeteneklerini kullanarak duyguların ve hikayelerin besteye dönüşebilmesi için takım ruhuyla çalışır.


Pınar Ayna

Pınar Ayna

Ses Eğitmeni, Müzik Öğretmeni, Proje Uzmanı

21 Ekim 1978 de Eskişehir’de doğdu. Henüz 11 yaşındayken Bursa Belediye Konservatuarı Klasik Türk Müziği Bölümü’nde eğitim almaya başladı. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Müzik Eğitimi A.B.D. Şan Bölümü’nden mezun oldu.1999 yılında Lincoln Üniversitesi Öğr. Gör. Ariel BYBEE ile Master Class dersleri gerçekleştirdi. Lisans programını tamamladıktan sonra şan eğitimine, dönemin İstanbul Devlet Opera ve Balesi Şan Pedagogu Licinio MONTE FUSCO ile devam etti. Ayna, öğrenim hayatı boyunca ve sonrasında solist ve korist olarak birçok konsere katıldı, resitaller verdi. Ayrıca şan eğitmeni olarak öğrenciler yetiştirdi. 2010 yılında, görev yaptığı Bursa Nilüfer İpek Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda ilk projesini yazarak, BEBKA’nın Mali Destek Programı’ndan hibe almaya hak kazandı. Sonrasında yerel, ulusal ve uluslararası düzeyde proje eğitimleri alarak bu alanda uzmanlaştı ve birçok proje yazarak, kamu yararına hayata geçirdi. Son olarak Girişim Savaşçısı Programı Usta Birliği’nden mezun olarak, programın daimi birliği olan UGGS’ ye girdi ve girişimcilik dünyasına adım attı. Pınar Ayna, halen müzik öğretmeni olarak görev yapmakta, evli ve bir çocuk annesidir.

Selva İnce

Selva İnce

Edebiyat Eleştirmeni, Öğretim Görevlisi

1988 yılında Bursa’da doğdu. 2015 yılında İstanbul Şehir Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi’nin açmış olduğu pedagojik formasyon programını tamamladı. 2017 yılında Kültür Bakanlığı’nın GençDes Fonu desteğiyle Çocuk Yazını Projesi’ni başlatarak cocukyazini.com sitesini kurdu. 2019 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde modern Türk dili edebiyatı alanında “Bir Romanı Tarihselleştirmek: Edebi Bir Olay Olarak Kürk Mantolu Madonna” başlıklı teziyle yüksek lisansını tamamladı. Yine 2019 yılında Everest Yayınları için Sabahattin Ali’nin metinlerini kronolojik eleştiri notlarıyla birlikte yeniden yayıma hazırladı. Çeşitli sempozyum ve panellerde konuşmacı olarak yer aldı. Şu anda Boğaziçi Üniversitesi’nde modern Türk edebiyatı alanında doktora eğitimine devam etmekte, Çocuk Yazını sitesinin genel yayın yönetmenliği görevini yürütmekte ve İstanbul Şehir Üniversitesi’nde yarı zamanlı okutman olarak çalışmaktadır.

Ayşe Beyza İnce Çolak

Ayşe Beyza İnce Çolak

Uzman Klinik Psikolog

1992 yılında Bursa’da doğdu. 2015 yılında İstanbul Şehir Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. 2016 yılında Uludağ Üniversitesi’nin açmış olduğu pedagojik formasyon programını tamamladı. 2019 yılında Şehir Üniversitesi’nde klinik psikoloji alanında öfke yönetimi konulu teziyle yüksek lisansını tamamlayarak uzman unvanını aldı. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ve Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi’nde stajını tamamladı. Şema terapi eğitimi, diyalektik davranışçı terapi eğitimi, farkındalık temelli stres azaltma programı, disosiyatif kimlik bozukluğu tedavi eğitimi, MMPI, nöropsikolojik değerlendirme test eğitimi ve evlilik-çift-cinsel terapisi gibi eğitimlere katıldı. Şu anda Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi ve Medeniyet Üniversitesi’nin ortaklaşa yürüttükleri klinik psikolojisi doktora programında öğrenim görmekte, Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi’nde stajyer psikolog olarak görev yapmakta ve yetişkin psikoterapist uzmanı olarak çalışmaktadır.

Abdullah Yılmaz

Abdullah Yılmaz

Dış Ticaret Uzmanı

1980 yılında Antalya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamladı. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nde üniversite eğitimine başlayarak 2001 yılında mezun oldu. Mezuniyeti sonrası dış ticaret sektöründe çalışmaya başladı ve çeşitli firmalarda yöneticilik yaptı. 2010 yılında kurulan Antas Mermer Dış Tic. Ltd. Şti.’in 2017 yılına kadar kurucu ortaklığını yaptı. Halen özel bir şirkette dış ticaret müdürü olarak çalışmakta olup, çeşitli sektördeki firmalara dış ticaret danışmanlığı ve eğitimi vermektedir. 2019 yılında Girişim Savaşçısı Acemi ve Usta Birliği Eğitimlerini tamamlamış, ekonomik ve sosyal dezavantajlı kesimlerin üretmiş olduğu el emeği ürünlerine pazar yaratmayı hedefleyen craftino.org isimli sosyal girişimcilik odaklı ticaret sitesinin kurucusu olmuştur. İyi derecede İngilizce bilmektedir, geleneksel Osmanlı hat sanatı nesih dalı üzerinde eğitim almaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Erman Özdemir

Erman Özdemir

Besteci, Öğretim Üyesi

1978’de İzmir’de doğdu. İzmir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdikten sonra Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi A.B.D.’den mezun oldu. Daha sonra Ege Üniveristesi Duysal Tasarım Programı’nda yüksek lisans ve doktora derecesini aldı. Lise yıllarından itibaren babası Prof. Memduh ÖZDEMİR ile armoni, kontrpuan ve form bilgisi çalıştı. Yüksek lisans ve doktora sırasında Prof. Dr. Ahmet Yürür ile bestecilik çalıştı. İsveç, Hırvatistan, İtalya, Avusturalya, İngiltere, Vietnam, Filipinler, Çin, Tayvan, İran gibi birçok ülkede eserleri seslendirildi. The International Society for Contemporary Music ve Asian Composer League’de Türkiye baş delegeliği yaptı. İzmir Türk Dünyası Orkestrası için düzenlemeler yaptı ve TRT için program müzikleri hazırladı. Halen Adnan Menderes Üniversitesi’nde Öğr. Gör. Dr. olarak çalışmaktadır.

Hüseyin Evecen

Hüseyin Evecen

Yapay Zeka Yazılım Uzmanı

Yeditepe Üniversitesi Matematik Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. 2016 yılında katıldığı Girişim Savaşçısı Programını üstün başarıyla bitirmiş, halen Girişim Savaşçısı Özel Birlik ve Merkez Yürütme Kurulu üyesidir. Bir yapay zeka projesi olan “AI for Existence” projesini başlatan Evecen, şirketlere otomasyon danışmanlığı vermektedir.

Samet Meriçli

Samet Meriçli

İş Mükemmelliği Mühendisi, Dans Eğitmeni

1988 yılı Bursa doğumlu Samet Meriçli, 2012 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2013 yılında, Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda öğrenimini sürdürdü. Askerlik görevi sebebiyle devlet konservatuarı eğitimini yarıda bırakıp, askerlik görevi sonrası C sınıfı iş güvenliği uzmanı ve çevre görevlisi olarak danışmanlık sektöründe kısa süreli çalışmıştır. 2015 yılından bu yana kariyerine Bursagaz’da İş Mükemmelliği Mühendisi göreviyle devam etmektedir. Meriçli; şirketin kurumsal strateji ve performans yönetimi uygulamalarını aktif şekilde yönetirken yönetim sistemleri uygulamaları kapsamında tedarik zinciri yönetimi, iç ve dış denetim faaliyetleri, şirket bünyesinde oluşumu tamamlanan “Sürdürülebilir Yaşam Platformu’’ takımın da takım liderliği pozisyonundadır. Aynı zamanda almış olduğu temel değerlendirici eğitimi sayesinde, şirketin EFQM mükemmellik modeli uygulamalarına da önemli katkılar sağlamaktadır. Özel ilgi alanı dahilinde çocukluk yıllarından günümüze Türk Halk Dansları’na özveriyle katkılar sağlayarak ulusal ve uluslararası bir çok başarılı proje hayata geçirmiştir. 2017 yılından bu yana Bursa Pupa Dans Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkalığı görevini sürdürmektedir. Meriçli iyi derecede İngilizce konuşabilmektedir.

Birol Akman

Birol Akman

Doktor, Besteci, Prodüktör

1981 Isparta doğumludur. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimini Isparta’da tamamlamıştır. 2008 Senesinde Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olmuştur. 1997’den beri müzikle uğraşmaktadır. Orta seviyede akustik gitar, elektro gitar, bass gitar ve davul çalmaktadır. 2018 Mayıs ayında Girişim Savaşçısı Programı’nı tamamlamıştır. Kendi start-up projesinin yanı sıra SesOlsun Projesi’nde de besteci ve prodüktör olarak görev yapmaktadır.

Gökhan Ak

Gökhan Ak

Yazılım Uzmanı

1980 yılında Ankara’da doğdu. 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden bilgisayar bilimleri mühendisi olarak mezun oldu. 2002 yılında İstanbul’da başladığı kamuda çalışma hayatına Bursa’da devam etmektedir. Birçok yazılım geliştirme projesinde görev almıştır, ayrıca özel sektörde de firmalara yazılım danışmanlığı konusunda destek vermektedir.

Mehmet Ayna

Mehmet Ayna

Yazılım Uzmanı

1986 İstanbul doğumludur. İlk öğrenimini İstanbul'da, orta ve lise öğrenimini Merzifon' da tamamladı. 2004 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi BÖTE Bölümü’nü kazandı ve 2008 de mezun oldu. Mezun olduktan sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesi Merzifon Yüksekokulu’nda öğretmenlik yaptı. 2009 yılında öğretmen olarak Bursa 'ya atandı. Bursa'da çeşitli okullarda bilgisayar öğretmeni olarak çalıştı ve halen öğretmenlik görevini sürdürmektedir. Yazılım konusunda birçok eğitim almış ve bir çok seminer vermiştir. Çeşitli projelerde yer almış ve şirketlere yazılım konusunda destekler vermiştir. Evli ve bir kız babasıdır.

Tuncay Dündar

Tuncay Dündar

Diş Hekimi, Web Developer

1976’da Çorum Osmancık’ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini sırasıyla Çorum Osmancık, Antalya Kalkan ve Ankara’da tamamladı. 2001’de Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Askerliğini 2003’te Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde yedek subay olarak yaptı. Osmancık, Osmaniye ve Marmara Ereğlisi’nde çeşitli devlet kurumlarında diş hekimliği mesleğini icra etti. Devlet memuriyetinden 2012’de istifa ederek eşiyle birlikte İstanbul Silivri’de kendi özel kliniğinde diş hekimi olarak çalışmaya başladı ve halen çalışmaya devam etmektedir. Evlidir ve üçüz olan üç çocuk sahibidir. Web uygulama geliştirme ile ilgilenmekte ve yazılımlar geliştirmektedir.

Girişim Savaşçısı tarafından desteklenmektedir.

Bu web sitesinde yayımlanan tüm yazılı ve görsel içerik TÜRKTRUST A.Ş ve SAHİPLEN.COM tarafından T.C.5070 Sayılı “Elektronik İmza Kanunu” ve 5846 sayılı ''Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'' kapsamında SesOlsun adına tescil edilmiştir. Ayrıca işbu program yapısal özellikleri bakımından TürkPatent nezdince koruma altına alınmıştır.