Sese Dönüşenler

Duygularınız şarkılara dönüşsün, sesinizi herkes duysun.


“Sese Dönüşenler” Nedir?

Bu bölümde kullanıcılarımızdan gelen hikaye, şiir ya da düzyazıların müzisyenler veya yapay zeka tarafından müziğe dönüştürülmüş hallerini dinleyebilirsiniz. Öncelikle kullanıcılarımızın duyguları analiz edilir. Şarkıya aktarılması gereken, kullanıcıyla eşleşen doğru duygular tespit edilir. Analizler sonrasında kullanıcının tercihine göre beste yapay zeka teknolojisi ya da müzisyenler tarafından yapılır. Her beste eşsizdir ve sadece bir kişiye özeldir.

Yapay zeka teknolojimiz halen geliştirilme aşamasındadır, çok kısa süre sonra kullanılmaya başlanacaktır.

“Müzik, sözcükler ile anlatılması olanaksız duygu ve coşkuları; sezdirecek, duyuracak biçimde düzenlenmiş sesler aracılığıyla başka gruplara yansıtma sanatıdır.”

Ahmet Adnan Saygun

SesOlsun

SesOlsun, müzisyenler ve yapay zeka tarafından insan duygu ve hikayelerinin müziğe dönüştürülebildiği dünyadaki tek platformdur.

YOUTUBE

INSTAGRAM

Girişim Savaşçısı tarafından desteklenmektedir.

Bu web sitesinde yayımlanan tüm yazılı ve görsel içerik TÜRKTRUST A.Ş ve SAHİPLEN.COM tarafından T.C.5070 Sayılı “Elektronik İmza Kanunu” ve 5846 sayılı ''Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'' kapsamında SesOlsun adına tescil edilmiştir. Ayrıca işbu program yapısal özellikleri bakımından TürkPatent nezdince koruma altına alınmıştır.